Rozpálené události

Rozpálené události 2023

Rok 2023 slibuje konečně přinést trochu odlehčení a vrátit nás zpět k normálnímu životu plnému setkávání, zábavy a skvělého jídla. A proto jsme pro vás připravili několik neuvěřitelných událostí, které si prostě nesmíte nechat ujít. Gastonchilli.cz se totiž rozhodl vyrazit na cesty a ochutnat s vámi to nejlepší, co svět chilli může nabídnout.

Na první zastávce našeho gastro-výletu vás čeká Podzimní Chilli Mechov. Toto neodolatelné setkání chilli nadšenců se koná 26. srpna v Hradci Králové. Přijďte s námi ochutnat nejrůznější druhy chilli, potkat další nadšence a získat neocenitelné tipy a triky od profesionálů. A nezapomeňte si připravit žaludek na ochutnávku některého z mnoha pikantních jídel, která zde budou připravena.

Pokračujeme až do Brna, kde se koná jedno z největších chilli festivalů v České republice. Chillibraní je ustálenou tradicí a letos ho pořadatelé slibují ještě větší, surovější a pikantnější! Tento festival se uskuteční 2. září a Gastonchilli.cz bude samozřejmě přítomen. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Ochutnejte nové druhy chilli,zkuste své chuťové buňky na tisíc různých způsobů a překvapte své přátele pikantním domácím pokrmem.

Ale to ještě není všechno! V září nás čeká jedinečná událost - Dny NATO, které se letos budou konat v Mošnově. V rámci tohoto národního svátku budeme mít také možnost shlédnout různé kulturní programy, vyhlídkové lety a samozřejmě ochutnat místní speciality, kde nemohou chybět ani naše chilli speciály. Přijďte se pobavit a ukázat, že vášeň pro chilli nerozněžní jen žaludky, ale i atmosféru.

Na závěr roku jsme si pro vás připravili zvláštní vánoční lákadlo. 16. prosince na Vánočních trzích co se hledají, které se pořádají v Zemědělském muzeu DOV, nás najdete obohacení týmu vystavovatelů. Na našem stánku si budete moci vybrat nejen vánoční dárek pro své blízké, ale také ochutnat pikantní vánoční speciality, které vám vytvoří tu pravou vánoční naladu.

Gastonchilli.cz se letos rozhodl být přítomný na těch nejlepších příležitostech, při nichž si budeme moci vychutnat vášeň pro chilli a potěšit chuťové buňky jedinečnými pochoutkami. Přijďte se k nám podívat, být součástí událostí a zároveň sdílet váš zápal pro chilli. Budete mít nejen možnost ochutnat různé druhy chilli, ale také se poradit s profesionály v oboru, získat nové inspirace a především si užít skvělou atmosféru plnou vášně.

Nenechte si ujít tyto rozpálené události roku 2023 a přijďte nás potkat na Podzimním Chilli Mechovu v Hradci Králové 26. srpna, na festivalu Chillibraní v Brně 2. září, na Dnech NATO v Mošnově ve dnech 16.-17. září a na Vánočních trzích co se hledají v Zemědělském muzeu DOV 16. prosince. Jsme si jisti, že tyto události nejsou jen pro fanoušky chilli, ale pro všechny, kdo chtějí prožít jedinečný gastronomický zážitek.

Těšíme se na vás a na společné sdílení vášně pro chilli!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz