Gaston Chilli je projekt výroby produktů z chilli papriček, které vyrábíme v Plesenské kaf(r)árně, jež je kulturně-společenským centrem Ostravy Plesné. Kaf(r)árna pod sebou sdružuje kavárnu, restauraci, vinárnu a především výrobu skvělých dortů na zakázku

 

Naše výrobky z chilli jsou vyráběny vždy z nejlepších dostupných surovin, kdy každý kus ovoce a zeleniny, hlavně každá paprička, projde tvrdým kvalitativním sítem. Jelikož k jejich výrobě nepoužíváme žádné chemické konzervanty, je o to důležitější vyřadit i jen sebeméně kvalitní kusy, aby nedošlo k jakémukoliv znehodnocení omáčky. V našich omáčkách také nenaleznete žádná barviva, aromata a zahušťovadla. Nepoužíváme také extrakty, ani sušené chilli, pouze čerstvé papričky, stejně tak jen čerstvou zeleninu, vyjímečně v malém množství mrazenou, většinou vypěstovanou na Vinné hoře v Hlučíně. Jedná se tak o čistě přírodní produkt. Používáme nejkvalitnější himalájskou růžovou sůl, nerafinovaný třtinový cukr Demerara, italský velejemný vinný ocet a prvotřídní koření v BIO kvalitě. Část papriček nakupujeme od dodavatelů, část si sami pěstujeme na svazích Vinné hory v Hlučíně.

Naším cílem je, aby jste z našich výrobků měli stejnou radost jako my. Budeme rádi, když nám dáte vědět svůj názor, ať už mailem, komentářem u výrobku, nebo hodnocením na facebooku, jak Vám která omáčka chutnala, co by jste změnili, vylepšili. Pokusíme se Vám vyjít vstříc. Bude-li poptávka po nějaké velice silné verzi, nebo naopak jen mírně pálivé omáčce, rádi ji vyrobíme.