Gaston Chilli je projekt výroby produktů z chilli papriček, které vyrábíme v Plesenské kaf(r)árně, jež je kulturně-společenským centrem Ostravy Plesné. Kaf(r)árna pod sebou sdružuje kavárnu, restauraci, vinárnu a především výrobu skvělých dortů na zakázku.

Naše výrobky z chilli jsou vyráběny vždy z nejlepších dostupných surovin, kdy každý kus ovoce a zeleniny, hlavně každá paprička, projde tvrdým kvalitativním sítem. Jelikož k jejich výrobě nepoužíváme žádné chemické konzervanty, je o to důležitější vyřadit i jen sebeméně kvalitní kusy, aby nedošlo k jakémukoliv znehodnocení omáčky. V našich omáčkách také nenaleznete žádná barviva, aromata a zahušťovadla. Nepoužíváme také extrakty, ani sušené chilli, pouze čerstvé, či mrazené papričky, stejně tak jen čerstvou zeleninu, vyjímečně v malém množství mrazenou, většinou vypěstovanou na Vinné hoře v Hlučíně. Jedná se tak o čistě přírodní produkt. Používáme nejkvalitnější himalájskou růžovou sůl, nerafinovaný třtinový cukr Demerara, italský velejemný vinný ocet a prvotřídní koření v BIO kvalitě. Část papriček nakupujeme od dodavatelů, část si sami pěstujeme na svazích Vinné hory v Hlučíně.

Naším cílem je, aby jste z našich výrobků měli stejnou radost jako my. Budeme rádi, když nám dáte vědět svůj názor, ať už mailem, nebo hodnocením na facebooku, jak Vám která omáčka chutnala, co by jste změnili, vylepšili. Pokusíme se Vám vyjít vstříc. Bude-li poptávka po nějaké velice silné verzi, nebo naopak jen mírně pálivé omáčce, rádi ji vyrobíme.