O nás

Vítejte v naší pálivé říši!

Kde chilli papričky vládnou a každý milovník ostrých chutí se cítí jako v ráji! Jsme Gaston Chilli, rodinná firma z Ostravy Dubiny, která se s láskou a vášní věnuje výrobě neodolatelných chilli produktů.

Ale jak se vlastně zrodil náš pikantní příběh?

Vše začalo jednoho osudového dne, když se naši zakladatelé rozhodli, že už mají dost nudných a nezajímavých chutí na trhu. Chtěli přinést něco nového, něco, co by opravdu zaujalo a zahřálo nejenom tělo, ale i srdce. A tak se zrodil Gaston Chilli - projekt plný vášně, kreativity a hlavně nekompromisní kvality.

Našimi ideálními zákazníky jsou milovníci chilli ve všech podobách - od těch, kteří si rádi přidají trochu šmrncu do svých pokrmů, až po ty nejodvážnější gurmány, kteří se nebojí pustit do opravdu pálivých dobrodružství. Ať už patříte do kterékoli skupiny, u nás si jistě přijdete na své!

Co nás dělá unikátními a proč byste si měli vybrat právě nás? Naše hlavní zbraň spočívá v nekompromisní kvalitě a čistotě našich produktů. Každá paprička, ovoce i zelenina musí projít tvrdým kvalitativním sítem, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší. Nepoužíváme žádné chemické konzervanty, barviva, aromata ani zahušťovadla. Naše papričky jsou čerstvé nebo mrazené, stejně jako zelenina, kterou používáme.

Naše ingredience jsou pečlivě vybírány - od nejkvalitnější himalájské růžové soli, přes nerafinovaný třtinový cukr Demerara a italský velejemný vinný ocet, až po prvotřídní koření v BIO kvalitě. A co je na tom nejlepší? Papričky pro nás pěstuje Zahradnictví Poruba ve svých sklenících, takže máme jistotu, že jsou opravdu čerstvé a plné chuti.

A pokud vás tohle všechno ještě nepřesvědčilo, pak vězte, že naše produkty jsou vyráběny s humorem a dobrou náladou, protože věříme, že i to se odráží na jejich chuti. Tak neváhejte a ochutnejte něco z naší nabídky - ať už jste začátečník nebo ostřílený chilli lovec, u nás si jistě najdete svého favorita!

Tak co říkáte? Přidejte se k naší pálivé rodině a objevte s námi svět plný nezapomenutelných chutí a dobrodružství! Gaston Chilli - když je chilli tvou vášní!

Obrázek Gaston Chilli

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz