Rozpoutali jsme vášeň a sklízíme ocenění z celého světa. Naše chilli omáčky bodují v Česku i v zahraničí.

Naše chilli omáčky Gaston Chilli jsou skutečně žhavou substancí trhu. Snažíme se vytvářet omáčky plné vášně a chuti, které potěší každého milovníka pikantního jídla. A naše snaha je jasně vidět i v oceněních, která se k nám postupně dostávají z celého světa.

V roce 2018 jsme ohromili soutěžní porotu na festivalu Chilli Mechov v Hradci Králové. Naše omáčka Žhavá Pitahaya získala skvělé 2. místo. Bylo to pro nás velké ocenění, které nám potvrdilo, že jdeme správnou cestou.

V roce 2019 jsme se představili na mezinárodní soutěži World Hot Sauce Awards. Naše Rozpálený ananas zaujal porotu a získal bronzovou medaili v kategorii "medium hot sauce". Tato soutěž bohužel už neexistuje, ale my jsme za toto ocenění velmi vděční.

V roce 2020 jsme opět uspěli na festivalu Chilli Mechov. Naše omáčka Rozpálené mango získala 3. místo a potěšila nejen naše fanoušky, ale také odbornou porotu.

Na mezinárodní soutěži The Hot Pepper Awards 2020 jsme se opět dostali na stupně vítězů. Naše Rozpálené mango získalo bronzovou medaili v kategorii "fruit division". Byli jsme velmi potěšeni, že naše omáčky oslovují nejen v Česku, ale i v zahraničí.

V roce 2021 jsme se představili na další mezinárodní soutěži, tentokrát v Maďarsku. Naše Rozpálená švestka se švestkovým vínem získala bronzovou medaili na Magyar Ízek Versenye. Byli jsme hrdí, že naši omáčku ocenili i maďarští odborníci.

Rok 2022 byl pro nás opět úspěšný. Naše omáčka Rozpálená švestka získala prestižní ocenění Great Taste.

A posledním úspěchem je rok 2023, kdy se hned několik našich omáček dostalo na oceněnou listinu Great Taste. Omáčky Death, Fear, Passion, Joy a Surprise získaly hvězdičky, které nám potvrzují vynikající chuť a kvalitu našich výrobků.

Tato ocenění jsou pro nás velkou poctou a potěšením. Naše omáčky jsou výsledkem dlouholeté lásky k chilli a touhou potěšit naše zákazníky. Jsme rádi, že naše vášeň a snaha jsou oceněny nejen v Česku, ale i v zahraničí. A pro vás to znamená, že si můžete vychutnat omáčku plnou žhavých chutí, která si získala srdce lidí po celém světě.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz