Žhavá Pitahaya

Představujeme vám ŽHAVOU PITAHAYU - exotickou omáčku, která vás zavede na nevšední chuťovou cestu a přidá šmrnc každému pokrmu! Tato jedinečná omáčka je výsledkem naší touhy po inovaci a lásky k exotickým chutím. Připravte se na zážitek, který vám doslova vezme dech!

ŽHAVÁ PITAHAYA je vyrobena z dračího ovoce, které pochází ze Střední Ameriky a je známé pro svou neotřelou chuť a atraktivní vzhled. Kombinace tohoto exotického ovoce s papričkami Bhut Jolokia a Habanero vytváří neodolatelně pikantní symfonii chutí, která je dokonale vyvážená kořením, Himalájskou růžovou solí, třtinovým cukrem Demerara a jemným italským vinným octem.

Tato omáčka je tak univerzální, že ji můžete použít na ovocné saláty, palačinky, zmrzlinu, bílé maso i mořské plody. A aby toho nebylo málo, ŽHAVÁ PITAHAYA se umístila na DRUHÉM místě na největším chilli festivalu roku 2018 v ČR "Chilli Mechov" (Hradec Králové) v hlasování návštěvníků.

Nenechte si ujít příležitost ochutnat tuto neuvěřitelnou omáčku a objevit nové chuťové dimenze ve svých pokrmech!

ŽHAVÁ PITAHAYA je skvělým dárkem pro milovníky exotických chutí a pikantních omáček - překvapte své blízké touto nevšední lahůdkou!

obsah 200ml

pálivost 4/5

199,00 Kč