Trinidad Scorpion Moruga v rajčeti

Představujeme vám Trinidad Scorpion Moruga v rajčeti - neodolatelnou omáčku, která vás zcela pohltí svou neuvěřitelnou chutí a intenzitou. Tato omáčka není pro slabé povahy, ale pokud jste milovníkem pikantních chutí a dobrodružství, pak je to přesně to, co hledáte!

Naše omáčka je vyrobena z oblíbených papriček Trinidad Scorpion Moruga, které si sami pěstujeme v Hlučíně. Díky použití větší dávky skořice a kardamonu je výrazně aromatická a nabízí jedinečný zážitek pro vaše chuťové pohárky. Na výrobu jedné lahvičky je potřeba cca 400g rajčat, která jsou vařena tak dlouho, až omáčka dosáhne patřičné konzistence - někdy to může být až 13 hodin! Směs rajčat a papriček je solena prémiovou růžovou himalájskou solí a kořeněna česnekem, římským kmínem, koriandrem, zázvorem, bazalkou a již zmíněnou skořicí a kardamonem. Je doslazena nerafinovaným třtinovým cukrem Demerara a jemně zastříknuta prvotřídním italským vinným octem. Trinidad Scorpion Moruga v rajčeti se hodí hlavně k těstovinám, do salátů, na pizzu i ke grilovanému masu a zelenině. Je to skvělý doplněk pro různé pokrmy a přidá jim tu správnou šťávu a pikantnost.

Nenechte si ujít šanci ochutnat Trinidad Scorpion Moruga v rajčeti a objevte, jak dokáže oživit vaše pokrmy a přinést úsměv na tváře všech, kdo ji ochutnají. Objednejte si ji je dnes a přidejte trochu dobrodružství do svého jídelníčku!

obsah 200ml

pálivost 4/5

179,00 Kč