Rozpálené tropy

Mladší sestra veleúspěšných ŽHAVÝCH TROPŮ.

Pro velký úspěch vznikla tato podstatně slabší verze, kde si vychutnáte ještě více chuť ovoce, podpořenou mírným palem papriček Habanero a Fatali.

Jedná se o směs papáji, manga a ananasu, kdy směsi koření vévodí muškátový květ, kardamon a zázvor, jako vždy s trochou Italského vinného octa a třtinového cukru Demerara pro správné vyvážení pouze v malém množství, aby byla co nejvíce zachována přirozená chuť ovoce.
Její chuť je nevšední, tajemná a zároveň výbušná.Po prvním ochutnání zaujme nejspíše málokoho, ale po pár minutách se přistihnete, že si v puse stále hrajete s jazykem a hledáte co to vlastně je za chuť a budete chtít zkusit znovu, potom zase a zase. Je to jako když pijete běžnou whisky a najednou Vám někdo nalije těžký single malt ze Skotských vřesovišť. Vaše chuťové buňky budou v šoku, zkřiví se Vám pusa a budete ji chtít vyplivnout, po pár minutách však tu zvláštní chuť rašeliny a těžkých dřev bude toužit zkusit znovu a už Vás to nepustí. Stejné jsou i ROZPÁLENÉ TROPY. Nevšední chuť, která Vás pohltí. Tuto omáčku buď budete nenávidět, nebo milovat. 

obsah 200ml

pálivost 2/5

179,00 Kč