Rozpálená maracuja s mangem a vínem z manga, maracuji a hrozna

Připravte se na nezapomenutelný chuťový zážitek, který vás přenese do tropického ráje plného slunce, barev a neodolatelných chutí! Představujeme vám Rozpálenou maracuju s mangem a vínem - jedinečnou směs exotických ingrediencí, která rozzáří váš stůl a okouzlí vaše smysly.

Tato lahodná kombinace slaďoučkého manga a svěží maracuji je přiostřena papričkami Habanero, které dodají jídlu šmrnc a energii. Růžová himalájská sůl s pískavicí, římským kmínem, koriandrem, kurkumou, bílým pepřem a zázvorem pak zaručuje dokonalou harmonii chutí a vůní.

Nechte se unést sladkostí nerafinovaného třtinového cukru Demerara a jemným zastřiknutím prvotřídním italským vinným octem. A jako třešnička na dortu - lahodné maracujovo-mangové víno z Rybízák.cz, které celému pokrmu dodává tu nejlepší chuť a aroma.

Nenechte si ujít tuto exotickou lahůdku, která vás přesvědčí, že ráj na zemi skutečně existuje! Objednejte si Rozpálenou maracuju s mangem a vínem ještě dnes a zažijte chuťový zážitek, který vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

obsah 200ml

pálivost 2/5

219,00 Kč