Habanero v rajčeti

Vyprodáno

HABNERO V RAJČETI: Omáčka, která vás dostane do kolen!

Představujeme vám HABNERO V RAJČETI - omáčku, která vás zavede na nebeskou cestu plnou chutí a vůní. Tato lahodná omáčka je vytvořena z našich nejoblíbenějších papriček Habanero, které si s láskou pěstujeme v malebném Hlučíně. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás přesvědčí, že jste právě objevili tajný recept na štěstí. Díky použití skořice a kardamonu se HABNERO V RAJČETI pyšní neodolatelnou vůní, která vás okamžitě vtáhne do svého kouzla. Naše omáčka není zahuštěna žádnými chemickými látkami. Rajčata jsou vařena tak dlouho, až dosáhnou dokonalé konzistence - někdy to trvá až 13 hodin! To je opravdový láskočas! HABNERO V RAJČETI je solena růžovou himalájskou solí a kořeněna česnekem, římským kmínem, koriandrem, zázvorem, bazalkou, skořicí a kardamonem. Je doslazena nerafinovaným třtinovým cukrem Demerara a jemně zastříknuta prvotřídním italským vinným octem.

Tato omáčka se hodí k těstovinám, do salátů, na pizzu i ke grilovanému masu a zelenině. Je to váš nový kulinářský kamarád, který vás nikdy nenechá na holičkách.

Nenechte si ujít šanci ochutnat HABNERO V RAJČETI - omáčku, která změní váš život! Objednejte si ji ještě dnes a připravte se na nebeský zážitek plný chutí a vůní.

obsah 200ml

pálivost 2/5

139,00 Kč