Krakenovy slzy

Vyprodáno limitovaná edice 99 kusů

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vám přinese naše exkluzivní a limitovaná omáčka KRAKENOVY SLZY. Tato jedinečná směs nejlepších ingrediencí a nejpálivějších papriček světa vás zavede na cestu plnou ohnivých chutí a nekonečného potěšení.

25 kilo luxusních rajčat San Marzano: Základ této omáčky tvoří pouze to nejlepší z rajčat, které jsou považovány za Rolls Royce mezi nimi. Vařeno 9 hodin na pomalém plameni, aby dosáhlo dokonalé hustoty a chuti.

7 kg nejpálivějších papriček světa: Carolina Reaper Yellow, Trinidad Scorpion Moruga Yellow a Chocolate, Jigsaw Brown, Naglah Beast Red, Jolokia Yellow a 7pot Bubblegum Red. Každá z nich přispívá svou jedinečnou chutí a sílou k celkovému zážitku.

Prvotřídní italský vinný ocet a cukr Demerara Golden: Pro dokonalé dochucení jsme použili pouze ty nejkvalitnější ingredience, které dodají omáčce jemnou a vyváženou chuť. Omáčka je solena jemnou růžovou himalájskou solí a obohacena směsí koření, jako je bílý pepř, pískavice a zázvor.

KRAKENOVY SLZY jsou k dispozici pouze v limitovaném počtu 99 kusů. Nečekejte ani minutu déle a objednejte si svůj vlastní skleničku KRAKENOVYCH SLZ! Užijte si neopakovatelný zážitek plný ohnivých chutí a staňte se součástí legendy.

obsah:200ml

pálivost 5+/5

499,00 Kč