Hořčice s Trinidad Scorpion Moruga

Představujeme vám hořčici, která změní váš pohled na tento oblíbený doplněk jídel. Hořčice s Trinidad Scorpion Moruga od GastonChilli je výsledkem 4 let neúnavného ladění a vylepšování receptury, která se nyní pyšní jedinečnou chutí a kvalitou. A to vše díky naší neochvějné touze po dokonalosti a odmítání kompromisů.

Naše hořčice je založena na hrubozrných žlutých semínkách, které jsou smíchány s prémiovým italským octem, kořením jako je kurkuma a římský kmín, třtinovým cukrem Golden Demerara a samozřejmě žlutou variantou papriček Trinidad Scorpion Moruga. Tato kombinace vytváří nezapomenutelnou chuťovou symfonii, která zaujme i ty nejnáročnější gurmány.

A co na to říkají ostatní? Když jsme dali vzorek naši hořčice ochutnat klukům z Los Capolitos, byli nadšení a chtěli si ji hned koupit. Stejně tak na Hradeckém slunovratu, kde ji vyzkoušelo přes třicet lidí a jen jeden z nich měl nějakou výhradu. To nás utvrdilo v tom, že naše hořčice s Trinidad Scorpion Moruga je opravdu TA GastonChilli hořčice.

Nečekejte déle a objevte jedinečnou chuť Hořčice s Trinidad Scorpion Moruga od GastonChilli. Vaše chuťové pohárky vám poděkují!

pálivost 4/5

Zvolte si variantu:

Cena od 119,00 Kč