Carolina Reaper v dýni Hokaido

Vyprodáno

Představujeme vám jedinečnou a neodolatelnou omáčku, která vás doslova ohromí svou explozí chutí a pálivostí - Carolina Reaper v dýni Hokaido! Tato exkluzivní omáčka je tvořena kombinací nejpálivější papričky světa, Carolina Reaper, a lahodné chuti Hokaido dýně. Připravte se na gastronomický zážitek, který si zamilujete!

Naše omáčka je vytvořena z pečlivě vybraných surovin od místních dodavatelů. Všechny ingredience jsou pěstovány bez chemie a pouze přírodně hnojené.

Carolina Reaper v dýni Hokaido obsahuje 20% Caroliny Reaper, což zaručuje příjemnou pálivost a lehce rozpoznatelnou chutí Hokaido dýně. Omáčka je ručně sekaná a solena nejjemnější himalájskou růžovou solí. K tomu je doplněna o český česnek, zázvor, koriandr, kurkumu s citrónovou trávou, doslazena nerafinovaným třtinovým cukrem Demerara a jemně zastříknuta prvotřídním italským vinným octem spolu se šťávou z BIO limetek.

Tato omáčka svěží pikantní chuti se výborně hodí ke grilováným pokrmům jak z masa, tak zeleniny, k bramborám, dušené zelenině, kuskusu, do polévek i pikantních salátů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost ochutnat omáčku, která vás zcela pohltí svou neodolatelnou chutí a pálivostí. Objednejte si Carolina Reaper v dýni Hokaido ještě dnes a zažijte gastronomický zážitek, který si zamilujete!

obsah 160ml

pálivost 5/5

159,00 Kč