Barbecue se švestkou a brusinkami

obsahuje single malt whisky

Připravte se na zážitek, který vám doslova vyrazí dech! Naše Barbecue se švestkou a brusinkami je tím nejlepším, co jste kdy ochutnali. A proč si to myslíme? No, protože jsme do ní vložili své srdce, duši a spoustu času. Ale neberte to jen tak na slovo - přečtěte si následující důvody, proč byste si měli tuto omáčku okamžitě objednat:

Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a tříděny, abychom vám mohli nabídnout tu nejvyšší kvalitu. Kdo by odolal čerstvým rajčatům, švestkám a svěžím brusinkám? Naše BBQ omáčka se pyšní neotřelou kombinací chutí, které vás přenesou do ráje gurmánů. Už žádné nudné grilování s obyčejnými omáčkami! Koření, které používáme, zahrnuje červenou cibuli, česnek, černý pepř, kmín, kurkumu a medvědí česnek. To vše vytváří nezapomenutelnou chuťovou symfonii. Uzená mořská sůl Maldon a single malt skotská whisky Laphroaig 10 y.o. z ostrova Islay dodávají omáčce tu správnou noblesu a jemnou vůni zauzení.

Kdo říká, že grilování musí být vážná záležitost? S naší omáčkou se bude smát i vaše jídlo! 

Tak neváhejte a objednejte si naši Barbecue se švestkou a brusinkami ještě dnes! Uvidíte, že chuťové pohárky budou nadšené a vaši hosté budou žádat o přídavek. Ať už plánujete rodinné grilování nebo romantickou večeři pro dva, s touto omáčkou zazáříte jako hvězda šéfkuchař!

obsah 200ml

pálivost 3/5

179,00 Kč