Naše Habanero v dýni v distribuci pochutnejsi.cz

28.06.2016 20:40

Od července si budete moci naši omáčku Habanero + tykev koupit v Třineckém obchůdku Pochutnej si!, případně si ji objednat v jejich internetovém obchodě pochutnejsi.cz

Pochutnej si! je největším dovozcem chilli omáček a jiných pálivých pochoutek v české republice. V jejich nabídce najdete nepřeberné množství chilli specialit, ale také další pochoutky, jako například sýry, vína, paštiky, oleje, kávu a spoustu dalších věcí nejvyšší kvality.

Pan Tomáš Nový, který firmu vede, je jedním z největších odborníků co se týče chilli scény v české republice, mimo jiné vystupuje v televizi, ale hlavně šíří chilli kulturu po celé zemi a organizuje jednu z největších gastro akcí na severu Moravy – 3NEC Gastro Show.

Právě Tomáš, který degustoval nespočet omáček po celém světě, vyzkoušel naší chilli omáčku z Habanera a tykve a jeho slovy je omáčka „hodně pohodová a jemná na začátku, s příjemnou pálivosti posléze, určená pro fajnšmekry chilli“ a i z tohoto důvodu udělal Tomáš výjimku a zařadil naši omáčku jako jedinou z českých omáček do portfolia nabízených výrobků ve svém obchodě.

Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s takovým pojmem v oboru.

 

 

Zpět